Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

dsc_1125-001---kopie-001.jpg

 Máte pro nás nějaký vzkaz, námět či připomínku?

Napište nám: 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

michaela - bim

Zdravim,dneskajsem potkala Bima,koukam,a ptam se,že je to Bim,ano byl to on před Penny s mladou holčinou je hezky a kldny ,tak at se ma štastně

Jitka - Re: bim

Jsem moc ráda, že Bim našel svůj domov, kde se mu bude určitě moc líbit. Také jsem dnes jela kolem... a tvářil se moc spokojeně i se svým psím kamarádem. Za pár dní se pokusíme najít nový domov ještě druhému pejskovi ze záchytných kotců zde ve Vítkově, Danečkovi. Tak snad bude mít stejné štěstí jako Bim. Doufám, že nám všichni pomůžete jak to jen půjde :-)

Soňa - Valašská šereda

Zveme vás na 1. ročník Valašské šeredy na ZKO Ratiboř. Více info zde: http://www.kkr.cz/2014/02/valasska-sereda-2014.html

Jitka - Re: Valašská šereda

Děkujeme za pozvání - předáme info členům :-)

Jiřina Barabášová - dotaz

Je možné odnaučit psa štěkat o pul šesté ráno aniž by zbudil celý barák?

Adéla - Re: dotaz

Ano musíte mu zalepit hubu :D

Svaz psovodů s handicapem - závod bez hranic

Zveme Vás v neděli 27.10. do Velké Polomi (okr, Ostrava) na ZÁVOD BEZ HRANIC v kategoriích ZZO (bez s.c.), ZM a ZMMP (beze stop) a SPr1. Rozhodčí: Iveta Skalická, figurant: Karel Mellar. Podrobné propozice a přihláška na http://psovodishandicapem.cz . Závod je otevřen pro všechny psovody a přizpůsoben psovodům a handicapem.

Pilař - Fotky z 8.6

Pokud máte zájem o moje fotky z Vaší voříškiády jsou na http://dedeknero.rajce.idnes.cz/Vitkov_13/

Jitka - Re: Fotky z 8.6

Děkujeme moc za odkaz. S Vaším svolením dáme odkaz i na stránky k výsledkům akce :-) Fotky od nás budou během pár dní. Naše fotografka jich také nafotila spoustu, takže je třeba je trošku protřídit

Zatloukalová Lenka - Poděkování organizátorům sobotní akce

V sobotu jsem se se svým čtyřnohým kamarádem poprvé zúčastnila VII. ročníku výstavy voříšků a psů bez papíru.Mé poděkování patří zejména organizátorům celé akce, kteříi odvedli opravdu profesionální práci a celá akce jejich zásluhou měla vynikající úroveň!
Ještě jednou velké díky!

Jitka - Re: Poděkování organizátorům sobotní akce

Děkujeme za pochvalu... Škoda, že jste odešla tak brzy... chyběla jste nám v kruhu seniorů :-( A doplňkové soutěže by se taky líbily - Tak příště :-)

Hanča - Vořiškiada

Doobrý den, chci se zeptat čem zpočívaji doplnkove souteže ( týmový beh atd..) Děkuji ;)

Jitka - Re: Vořiškiada

Dobrý den - Soutěž týmový běh: Vyběhne pán... po proběhnutí cílovou páskou přivolává co nejrychleji svého psa, kterého zatím drží na startu pomocník. Časy obou se sčítají. Nebeský skok - viz. foto na stránce s informacemi o výstavě - výška, kterou pes skočí se propočítává koeficientem s kohoutkovou výškou psa, takže klidně může vyhrát i docela malý psík :-). Soutěž pán a pes - již je zodpovězeno v komentářích na stránce s výstavou. Hezký den.

Taťána Sládková - Pozvánka

Srdečně zveme na 5.pošumavskou výstavu psů o Alíkův pohár 6.7.2013 místo konnáni Zahorčice u Čestic Strakonicko výstava je určena pro voříšky a psy bez průkazu původu a s průkazem původu spojená s 3.ČESKOU NÁRODNÍ VÝSTAVOU VOŘÍŠKŮ O TITUL ČESKÝ NÁRODNÍ ŠAMPION VOŘÍŠEK 2013 uzávěrka přihlášek 7.6.2013 více informací o najdete na našem webu kde i najdete propozice a přihlášky těšíme se na hojnou účast www.alikuvpohar.estranky.cz

ruda a lus - voříškiáda

chtěl bych se přihlásit na voříškiádu u vás loni jsem to málem nestihl tak letos se dřív než později

admin - Re: voříškiáda

Informace o výstavě najdete v rubrice výstavy voříšků a psů bez PP.

ruda a lus - Re: Re: voříškiáda

už jsme přihlášení jupííííí

admin - Re: Re: Re: voříškiáda

Přidali jsme nově vytvořenou přihlášku na výstavu v on-line verzi. Ale Vaše údaje, zaslané mejlem, jsme si zaznamenali a jsou evidovány. Takže netřeba znovu vyplňovat :-) Mějte se krááásně :-)

Tomáš J. - chybička

máte v úvodu malou chybičku : VOŘÍŠKU bez dlouhého Ů. To je jako by jste vyvolávali moderátora Karla Voříška :-))

admin - Re: chybička

Děkujeme :-) 
DNES JE

Sestavuji aktuální kalendář ...

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Počasí Vítkov - Slunečno.cz


ARCHIV

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


STATISTIKY

Online: 7
Celkem: 388505
Měsíc: 13238
Den: 464